Nowoczesna wyprawka do szkoły!

sie

20

2018

Nowoczesna wyprawka do szkoły!

Godzina zero wybije już niedługo. Wakacje kończą się i nic już nie powstrzyma tego procesu. Lato tego roku było jednak dla nas łaskawe i można było podładować akumulatory na co najmniej kilka miesięcy! Tradycyjnie przed wrześniowym startem do szkoły, trzeba dokupić przybory, bez których nauka i status ucznia stałyby pod znakiem zapytania. 


Popisz się!

Długopis idealny to taki, który nie psuje się, długo pisze, jest wygodny dla dłoni, nie męczy ręki, a przy tym nie kosztuje fortuny. Oszczędny typ, z którym można napisać najtrudniejsze wypracowanie. W portfolio marki Pentel znajduje się kilka takich trafionych modeli! Jest produkt o zmniejszonej lepkości tuszu, BX487, w sam raz dla tych, którzy sporo notują. Dlaczego? Takie wypełnienie daje przede wszystkim mniejsze ciśnienie, jakie powstaje podczas dozowania tuszu do końcówki, co umożliwia swobodne trzymanie długopisu – dodatkowo piszący „oszczędza” energię, może napisać więcej w krótszym czasie, nawet jeśli pisze tzw. drobnym maczkiem. Tusz nie rozmazuje się! Tym modelem pisze się wyjątkowo gładko! BK437 to z kolei niezwykle ekonomiczny typ – pisze na 1000 m! Posiada duży wygodny uchwyt, dlatego spokojnie nadaje się na maratony pisania! Ma sprytny mechanizm przyciskowy, który na pewno spodoba się dzieciom i daje grubszą linie pisania (0,7 mm). A może Twoje dziecko jest leworęczne lub potrzebuje dodatkowego wsparcia, aby utrzymać estetykę notatek? BLN105 to produkt z innowacyjnym tuszem żelowym, który błyskawicznie schnie, dbając o to, by w zeszycie nie pojawiały się mało estetyczne rozmazania, tak charakterystyczne w pierwszych latach nauki lub podczas pisania lewą ręką...


Grafity górą!

Ołówki automatyczne mają to do siebie, że nie trzeba ich ostrzyć. Są precyzyjne, wygodne w użytkowaniu i występują w radosnych barwach. Świetne nie tylko do rysunku technicznego... 


Zetrzyj błąd! 

Gumki do ścierania to temat drażliwy. Większość tych dostępnych na rynku przegrywa z delikatnością kartki, szarpiąc ją i pozostawiając nieschludne ślady swojej pracy. W przypadku polimerowych gumek Pentela jest inaczej! Nie naruszą bowiem stryktury papieru, nie trzeba więc z nią walczyć i mocować się jak w przypadku innych modeli wątpliwej jakości; nie pozostawią wielu ścinek, ani nie pobrudzą zeszytu od rozmazanego grafitu. Wszystko dzięki wysokiej jakości wykonania! W ofercie dostępna jest biała, klasyczna wersja gumki, jak i awangardowa czarna, i sympatyczne modele w szerokiej gamie kolorystycznej!Czasami gumka to za mało. Z piórem i długopisem poradzą sobie… korektory! Sekret dobrego produktu tkwi między innymi w końcówce, w tym wypadku zaworkowej, która przepuszcza odpowiednią ilość płynu korygującego! Podnosi to nie tylko ekonomiczność modelu, ale ułatwia codzienne korzystanie z korektora. W modelu ZL63 tusz korygujący wysycha w mgnieniu oka, a przy tym jego ilość starczy na 630cm2!
Kleisz? 

Klej to jeden z tych elementów wyposażenia piórnika, który kończy się szybko! Warto zaopatrzyć się w produkt wydajny, a do tego nietoksyczny – wszak maluchy nie zawsze pamiętają o myciu rąk! ERK jest przyjazny dla małych rączek, a przy tym bardzo trwały. Można nim precyzyjnie zakleić daną powierzchnię bez ryzyka nieschludnych obsunięć! ER153 dozowany za pomocą rolki wypełniony został zmywalnym i certyfikowanym płynem, który w idealnie wymierzonych porcjach wydobywa się na daną powierzchnię, nie brudząc przypadkowych przedmiotów!
Plastyka górą! 

Jeśli kredki, to CB8 – są bardziej wytrzymałe na dociskanie, mają intensywne kolory i mocne grafity! Jeśli eksperymenty, to pastele olejne PHN – podatne na rozmaite zabiegi artystyczne, miękkie, kremowe, w palecie nieoczywistych odcieni. Nietoksyczne, idealne do mieszania barw – nic dziwnego, że są najczęściej polecane przez pedagogów!
<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>