Spersonalizowana wyprawka!

sie

24

2018

Spersonalizowana wyprawka!

Przygotowani do szkoły i przedszkola? Kompletowanie wyprawki trwa w najlepsze! Emocje sięgają zenitu w przypadku pierwszoklasistówprzedszkolaków… Prócz kredek, pasteli, gumek do ścierania, długopisów, piór, ołówków, klejów, korektorów, warto zadbać o spersonalizowane akcesoria i ubrania. Tak, aby były niepowtarzalne. Kwestia podpisanych przedmiotów nabiera też na znaczeniu. Nikt nie lubi, gdy giną jego ulubione rzeczy! 


Proponujemy zabawę z pastelami i żelówką do tkanin!  

Nie tylko worek na kapcie 

W wymarzony wzór, zabawne hasło, a może z imieniem? Decyzja zależy od Was. Rękodzieło daje pełną swobodę działania. Nie musicie być skazani na gotowe aplikacje dostępne od ręki w sklepie, które wybierze co drugie dziecko z klasy. Samodzielne ozdabianie pozwala na pełne zindywidualizowanie projektu i nieograniczony wybór wzorów. W portfolio marki Pentel dostępne są także szablony ułatwiające nanoszenie aplikacji. Są dostępne w niektórych zestawach lub do pobrania z pastelowej strony! Pastele wygodnie nakłada się na tkaninę, ale warto skorzystać z instrukcji dostępnej między innymi na naszym kanale na youtube! Długopis żelowy BN15 przyda się do konturowania i dodawania detali oraz do podpisania worka! Worek to nie wszystko! W ten kreatywny sposób można potraktować t-shirt, czapeczkę z daszkiem czy piórnik. Wyprawka nie musi być przewidywalna… W dedykowanych zestawach znajdziecie wszystko, co jest potrzebne do wykonania autorskiej aplikacji. Najlepsze jest to, że całość możecie wykonać razem, rodzinnie! To świetna i pouczająca zabawa, dzięki której Twoje dziecko zrozumie istotę rękodzielnictwa i korzyści płynące z samodzielnego kreowania, ozdabiania, tworzenia! 


Takie czynności kształtują nie tylko umiejętności manualne, ale także uczą cierpliwości, precyzyjnego działania, podążania za instrukcją, a przy tym rozbudzają wyobraźnię! W ofercie znajdują się komplety zawierające tekstylia lub zestaw podstawowy. Zawsze można dokupić akcesoria i części garderoby, które zamierzasz ozdobić. Wybieraj naturalne, jasne tkaniny!<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>